taras, tarasy zabrze, tarasy śląsk

Kolorystyka poszewek

Kolory ram stalowch:

Lub odwiedź nas w salonie sprzedaży w Zabrzu przy ulicy Grunwaldzkiej 58

Wypełnij formularz

***Podłokietniki wykonane z litego drewna Jesion lub Dąb ( w zależności od dostępności, malowane gruntem w celu zabezpieczenia przed przebarwieniami oraz grzybami i insektami. Podłokietniki klejone do ramy za pomocą żywicy odpornej na warunki atmosferyczne.

**Tkanina poszewki jest bardzo trwała i wodoodporna. Jest odporna na rozciąganie, wszelkiego rodzaju ścieranie i naprężenia mechaniczne, a jednocześnie jest miękka i bardzo przyjemna w dotyku. Z jednej strony tkanina jest doskonale chroniona bezbarwną powłoką poliuretanową, a z drugiej strony pokryta bezbarwną powłoką hydrofobową.

*Sercem naszego siedziska jest pianka o gramaturze T35kg/m3. Pianka ta jest twardą opcją polecana dla dorosłych jak i osobami które potrzebują ortopedycznego twardego podłoża. Jak każda pianka poliuretanowa posiada zwięzłą strukturę, mimo tego pozostaje przewiewna oraz zapewnia dobrą regulację termiczną. Zachowuje swoje właściwości antyalergiczne, stąd jest ceniona i często wybierana przez osoby ze skłonnościami alergicznymi. Brak dodatkowych komponentów daje pewność, że materac nie uczuli.

Podłokietniki wykonane z litego drewna Jesion lub Dąb***.

Siedzisko z pianki tapicerskiej T35 w wodoodpornej poszewce**.

Stalowa malowana proszkowo rama odporna na warunki atmosferyczne i promienie UV.

Oparcie z pianki tapicerskiej T35* lub poducha wypełniona puchem w wodoodpornej poszewce**.

Budowa i wymiary 

Meble ogrodowe Hortus to Nasz pomysł dla ludzi ceniących sobie wygodę styl i jakość. Jest to całkowicie nowy produkt na rynku który zainteresuje każdego miłośnika ogrodu i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

 

Stworzyliśmy meble ogrodowe po to, aby nasi klienci mogli korzystać z wygodnego i funkcjonalnego rozwiązania do wypoczynku czy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Meble ogrodowe to idealny przedmiot codziennego użytku do stworzenia przyjemnej przestrzeni w ogrodzie, na tarasie czy balkonie, gdzie można wypocząć, korzystać z książki czy wspólnie z rodziną i przyjaciółmi napić się kawy. 

 

Meble Hortus produkujemy z wysokiej jakości materiałów co gwarantuje trwałość i estetykę przez wiele sezonów.

 

Oferowana przez Telkor Śląsk seria "live at home" jest rozszerzeniem trendu "outdoor living", czyli przestrzeni życiowej na zewnątrz która łączy elementy wewnątrz domu z piękną świeżością natury.

Wprowadzenie mebli jako nowego produktu w naszej firmie pozwala na zaoferowanie klientom nowej i przyjemnej przestrzeni na świeżym powietrzu.

 

Nasz produkt jest wykonywany ręcznie, dzięki czemu na każdym etapie produkcji mamy możliwość kontrolowania jakości, tak by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

W podstawowej wersji mamy do zaoferowania Państwu : 

- Hortus Unus - fotel jednosobowy 

- Hortus Tribus - trzyosobową kanapę 

- Hortus Mesa - stolik kawowy 

- Hortus Set - zestaw składający się z pięcioosobowej rogówki oraz jednoosobowego fotela i stolika kawowego

- Hortus Anguli 1 - Narożnik z możliwością bocznego podłokietnika lub półki. 

 

Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji wielkości narożnika oraz zestawu. Wejdź w zakładkę KONTAKT wypełnij formularz lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

 

Na specjalne zamówienie wykonujemy również ramy ze stali nierdzewnej oraz aluminium !!!

Ręcznie robione meble ogrodowe

tarasy, tarasy śląsk, telkor

 

Salon sprzedaży:

ul. Grunwaldzka 58

41-800 Zabrze

tarasy, tarasy śląsk, telkor
tarasy zabrze, taras, telkor
tarasy śląsk, kompozyty, telkor