taras, tarasy zabrze, tarasy śląsk
taras, tarasy zabrze, tarasy śląsk

 

 

Jeżeli marzysz o swoim tarasie, skontaktuj się z nami !

-Darmowa wycena

-Darmowy dojazd do klienta na terenie Aglomeracji Śląskiej

- Indywidualne podejście do klienta 

- kompleksowe wykonanie  

 

Firma "Telkor Śląsk" od prawie 10 lat zajmuje się montażem i sprzedażą tarasów kompozytowych i drewnianych na terenie całej Polski a zwłaszcza województwa śląskiego. 

 

Indywidualne podejście do klienta, pomysłowość a przede wszystkim innowacyjność naszych realizacji powoduje, że każda inwestycja, nawet ta najmniejsza, jest dostosowana do potrzeb klienta i spełnia jego oczekiwania w 100%. 

 

W jednym miejscu nasi inwestorzy załatwią wszystko czego potrzebują wokół domu, zaczynając od projektu ogrodu, tarasu, pergoli czy ogrodu zimowego po jego kompleksowe wykonanie a już niedługo w naszej ofercie znajdą się także wiaty samochodowe z panelami fotowoltaicznymi. 

 

Dzięki doświadczeniu wybraliśmy materiały, dzięki którym nasze realizacje są tworzone na długie lata wyglądając po kilku sezonach tak jakby były montowane wczoraj. 

 

Jako firma mamy przyjemność współpracować i wymieniać się doświadczeniami z firmami które istnieją na polskim rynku tarasowym od wczesnych lat 90' takimi jak: DLH, ALGA czy DECK-DRY.

 

Zaczynając naszą działalność związaną z tarasami głównym materiałem na powierzchnie było drewno, zarówno nasze rodzime takie jak Modrzew polski czy europejski, ale także drewna egzotyczne takie jak Bangkirai Massranduba czy Kempas.

W chwili  obecnej wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy cenią sobie wygodę, niezawodność i wszechstronność tarasu, zajmujemy  się przede wszystkim montażem tarasów kompozytowych drugiej generacji firmy LENTA®.

 

Na przestrzeni tych kilku lat mieliśmy przyjemność brać udział w rozwoju kompozytów w Polsce, dzięki czemu zarówno nowości jak i poprzednie generacje nie są nam obce.

 

Telkor Śląsk- live at home, jest marką klasy premium oferującą produkty najwyższej jakości, zarówno firm z którymi mamy przyjemność współpracować jak i tworząc swoje własne produkty takie jak meble ogrodowe "HORTUS" wykonywanych ręcznie od podstaw dostosowanych do potrzeb klienta.

 

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów i usług, który mamy nadzieje spełni Państwa oczekiwania.

 

Zapraszamy do wypełnienia formularza lub do kontaktu z naszym konsultantem ds. sprzedaży.

 

tarasy, tarasy śląsk, telkor

 

Salon sprzedaży:

ul. Grunwaldzka 58

41-800 Zabrze

tarasy, tarasy śląsk, telkor
tarasy zabrze, taras, telkor
tarasy śląsk, kompozyty, telkor

Telkor Śląsk 

Telkor Śląsk 

Telkor Śląsk 

kompozytowe, Kompozytowe,
Kompozytowe, Tarasy Śląsk,